Aby odblokowac mapę kliknij nań DWUKROTNIE

Spółka N-Wax zaopatruje odbiorców na całym świecie w parafiny przemysłowe oraz gacze parafinowe. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się również produkty po rafinacji ziemią okrzemkową, jak i parafiny wysokooczyszczone (hydro rafinowane).

Oferowane przez N-Wax produkty znajdują głównie zastosowanie przy produkcji świec oraz zniczy. Produkty parafinowe wykorzystywane są ponadto w przemyśle drzewnym, gumowym, sanitarnym, chemicznym, kosmetycznym oraz farmaceutycznym.

Dystrybucja odbywa się w trzech zakładach:

  • Oleksze 21, 17-106 Orla
  • Al. Jana Pawła II 47, 26-332 Sławno (k. Opoczna)
  • Planta 91, 17-220 Narewka (okolice przejścia graniczno-kolejowego Swisłocz-Siemianówka)

N-Wax to również doświadczona kadra, która odpowie Państwu na pytania i doradzi w kwestii zakupu odpowiedniego dla Państwa produktu.

Kontakt

N-Wax Sp.z o.o.  

Planta 91,

17-220 Narewka
NIP 603-007-60-05   

 

Sekretariat                                       

tel./fax: +48 (85) 739 18 50                         

e-mail: poczta@n-wax.pl

      

Adres do korespondencji  

              

N-Wax Sp. z o.o.

Oleksze 21, PL 17-106 Orla

 

Prezes Zarządu

Marzanna Załuska-Michnowska

e-mail: zaluska@n-wax.pl

  

Dział Handlu 

Dział Sprzedaży Krajowej

Mikołaj Pasiecznik

tel: +48 607 708 860

e-mail: pasiecznik@n-wax.pl

 

Daniel Ostapczuk

tel: +48 691 777 032

e-mail: ostapczuk@n-wax.pl

 

Dział Sprzedaży Zagranicznej

Katarzyna Poniatowska

tel +48 695 777 036

e-mail: kobus@n-wax.pl


Inga Roshchanka

tel: +48 695 777 056

e-mail: inga@n-wax.pl

 

Przedstawiciele handlowi

Jolanta Telus (punkt handlowy Sławno)

tel: +48 531 777 280

e-mail: telus@n-wax.pl

 

Dariusz Jakuć

+48 536 555 743

e-mail: jakuc@n-wax.pl

 

Renata Szczepańczyk

+48 531 777 463

e-mail: renata@n-wax.pl

 

 

Dział Transportu 

 

Daniel Ostapczuk

e-mail: ostapczuk@n-wax.pl

 

Dział Księgowości

Witalis Szewiak

tel/fax +48 85 739 1850

e-mail: szewiak@n-wax.pl

 

Dział faktur

Wioleta Aleksiejuk

tel./fax +48 85 739 18 50

e-mail: aleksiejuk@n-wax.pl

 

 

 

  

 

Napisz do nas